De kleur van het pak door de jaren heen
Wij zijn in ons foto archief gedoken en gekeken welke kleuren al onze bruidsparen voor het pak gekozen hebben. In dit artikel vinden jullie alle kleuren van de pakken die wij mochten fotograferen.
lees verder
Huisdieren fotograferen wij natuurlijk ook op jullie bruiloft
Huisdieren spelen een bijzondere rol op de trouwdag van hun baasjes en als bruidsfotograaf leggen we deze momenten graag vast. Voor veel bruidsparen zijn hun dieren niet zomaar huisdieren, ze maken deel uit van hun leven samen als volwaardig gezinslid. Het is dan ook geen verrassing dat ze regelmatig betrokken worden bij de bruiloft, op allerlei creatieve en gezellige manieren.
lees verder
Onze denkwijze achter de foto's van 2023
In 2018 en 2019 hebben wij een 'Best of' artikel gemaakt, maar dit is er de laatste jaren niet meer van gekomen. Druk druk druk 😁In plaats van een 'Best of 2023' wilden wij het deze keer iets anders aanpakken. Wij hebben een aantal toffe foto's uitgezocht van 2023 en wij willen jullie graag laten weten waar wij allemaal rekening mee houden tijdens het maken van een foto. Zo krijgen jullie een kijkje in de denkwijze van een trouwfotograaf. Het schrijven van dit artikel bracht een hele hoop mooie herinneringen terug dus hopelijk genieten jullie net zo als wij van de foto's!
lees verder