Bruidsfotograaf in Oisterwijk bij Meneer van Eijk in de herfst.

Bruidsfotograaf Oisterwijk

Zoeken jullie een bruidsfotograaf in Oisterwijk voor jullie bruiloft? Misschien spreken twee bruidsfotografen jullie ook aan! Houden jullie van pure kleurrijke foto's met echte emotie, kijk dan zeker verder op deze site. Zelf komen wij uit Waalwijk maar zijn al geregeld in Oisterwijk geweest voor een bruiloft.

Bruidsfotograaf in Oisterwijk

Bruidsfotografen in Oisterwijk bij Meneer van Eijck.
Avondfeest buiten bij Meneer van Eijck in Oisterwijk
Bruidsreportage in Oisterwijk bij de stoommachine van de Leerfabriek.
Fotoreportage bij de Leerfabriek in Oisterwijk
Bruidspaar tijdens de ceremonie in het Oude Raadhuis in Oisterwijk.
Ceremonie in Het Oude Raadhuis van Oisterwijk

Pure en ontspannen bruidsfotografie in Oisterwijk

Iedereen is anders en dat laten wij met onze foto's ook zien. Op jullie bruiloft fotograferen wij jullie dag zoals jullie zijn, anticiperen en wachten op dat ene perfecte moment. 

Wij zetten niets in scene tijdens de dag, behalve een beetje tijdens de reportage, als jullie die willen. Tijdens de reportage geen overdreven poses maar zie het als even tijd voor elkaar op een drukke dag.
Foto met echte emotie gefotografeerd door bruidsfotograaf in Oisterwijk.
Een puur momentje tijdens het klaarmaken in de ochtend
Ontspannen bruidsreportage in Oisterwijk.
Bruidsfotoreportage zonder zware poses.

Trouwlocaties in Oisterwijk

Wij hebben al op verschillende locaties in Oisterwijk bruiloften mogen fotograferen. Natuurlijk bij het Oude Raadhuis aan de Lind, een herkenbare en sfeervolle plek midden in Oisterwijk.

Ook bij het gezellige Meneer van Eijk, midden in de bossen, perfect voor een intieme bruiloft. Het Boscafé heeft een vergelijkbare sfeer en is bovendien ideaal met kinderen dankzij de aanwezige speeltuin.
 
Bij Landgoed de Rosep kun je jullie bruiloft in verschillende zalen vieren, en bij mooi weer zelfs alles, tot en met het feest, buiten laten plaatsvinden in de afgesloten tuin. Daarnaast waren we bij Hotel de Leijhof in Oisterwijk, een moderne en warme locatie die zeer geschikt is voor een intieme bruiloft.
 
 Bij ’t Draaiboompje hebben we de borrel en het feest van een bruidspaar vastgelegd: een gezellig Brabants eetcafé.

Twee bruidsfotografen in Oisterwijk

Wij zijn Hiske en Michael. We zijn getrouwd en fotograferen sinds 2013 samen bruiloften. Bij ons geen tweede fotograaf die assisteert, maar twee professionele bruidsfotografen met de ervaring van meer dan 300 bruiloften. We zijn volledig op elkaar ingespeeld, dagen elkaar uit en houden elkaar scherp.
 
In de ochtend, wanneer het bruidspaar zich klaarmaakt, splitsen we ons op zodat we beide verhalen kunnen vastleggen. Ieder van ons heeft een eigen kijk op de bruiloft. Samen vullen we elkaar aan en ontstaat er een complete, persoonlijke bruidsreportage.
Twee bruidsfotografen voor een professionele bruidsreportage.

Een paar van onze bruidsreportages in Oisterwijk

Trouwen in het stadhuis van Oisterwijk

Jessica en Kelly

Oh wat was het toch een prachtige bruiloft in Oisterwijk vandaag! Er waren zorgen bij de bruid in het begin van de week of we misschien naar een binnenlocatie moesten gaan voor de reportagefoto's. Maar een dag van te voren besloten we om het niet te doen, en toen wij 's ochtends wakker werden kwam het met bakken uit de hemel! Gelukkig klaarde het snel op en wat een goede keuze om toch lekker naar de Loonse en Drunense duinen te gaan. Dat natuurlijke licht; wow! Je krijgt wat je verdient zeggen ze wel eens :-)
lees verder

Trouwen bij Meneer van Eijck | Oisterwijk

Yvonne & Jeroen

Wij gingen een pittig weekend tegemoet, met 3 dagen achter elkaar een bruiloft van 12 uur. De eerste van dit rijtje is de grote dag van Yvonne en Jeroen en deze dag bleek een fijne opening te zijn van onze marathon. Ja, het regende en het was koud, maar dit stel ging lachend door de dag heen en met voldoende kleedjes, verse warme koffie en een hele mooie locatie was het prima vertoeven bij Meneer van Eijck in Oisterwijk.
lees verder

Bruiloft bij Landgoed Rosep in Oisterwijk

Silvie & Wesley

In elke grote stad van Nederland bevinden zich veel trouwlocaties, maar qua dorpen blinkt Oisterwijk uit in vele trouwlocaties. Meneer van Eijck, Het Boscafé, Boschoord, 't Draaiboompje, De Leijhof en natuurlijk ook de locatie waar dit gezellige bruidspaar hun grote dag vierde: Landgoed de Rosep! Gek is het niet, want Oisterwijk heeft veel bosgebied en het is tussen het groen altijd heerlijk vertoeven.
lees verder

Lieve woorden van bruidsparen

Silvie en Wesley trouwden bij Landgoed de Rosep in Oisterwijk. Ze hadden een gezellige ceremonie in de afgesloten achtertuin. Tijdens de borrel begon het te regenen, waarna de felicitaties werden voortgezet in een sfeervolle binnenruimte. Later verhuisde het gezelschap weer naar de tuin voor het aansnijden van de taart.
 
Saskia en Richard trouwden bij het Boscafé in Oisterwijk. De ceremonie en borrel vonden buiten plaats. Na het diner deden we nog een fotoshoot tijdens het gouden uur en voor een mooie locatie hoefden we gelukkig niet ver te lopen.

We zijn in juni getrouwd en Hiske en Michael waren onze fotografen. De communicatie met hen was duidelijk en prettig, en ze waren fantastisch om mee samen te werken. Ze hebben prachtige foto’s gemaakt die wij ons hele leven zullen koesteren. Op de dag zelf waren ze op een fijne,onopvallende manier aanwezig en doordat ze met z’n tweeën waren, konden ze de mooiste momenten vanuit verschillende hoeken vastleggen. Wij raden Hiske en Michael van Met licht geschreven fotografie van harte aan!

- Silvie & Wesley -
Foto van Silvie & Wesley

Hiske en Michael zijn twee hele fijne fotografen om er de hele dag bij te hebben. We hebben bij sommige momenten totaal niet doorgehad dat ze dat hadden vastgelegd, het voelde zo natuurlijk om ze er bij te hebben. Vooral om sommige momenten vanuit 2 verschillende invalshoeken tegelijkertijd te hebben is een héél groot pluspunt aan twee fotografen op jullie trouwdag. De communicatie was goed en duidelijk, ze hielden zich op de juiste momenten op de achtergrond en wisselden dit af met ook op de juiste momenten juist mee te denken in instructies te geven waar nodig. De hele dag voelde heel natuurlijk en we zijn ontzettend blij met onze keuze om hen onze dag vast te laten leggen. De foto's zijn fantastisch en we kregen ze ook al vrij snel binnen. Nogmaals enorm bedankt Hiske en Michael!

- Saskia & Richard -
Foto van Saskia & Richard

Interesse in ons als jullie bruidsfotografen?

Neem vrijblijvend contact met ons op voor vragen of om te checken of jullie trouwdatum nog niet bezet is.

De bruidsfotografie in goede handen

Wij zijn 2 award-winnende fotografen met +300 bruiloften ervaring

Natuurlijk zijn jullie op zoek naar een goede bruidsfotograaf. Een fotograaf waar je op de grote dag zelf geen omkijken naar hebt. Ook iemand die prettig in de omgang is, lekker nuchter is en die zich weet te mengen tussen jullie gasten.

Geloof ons niet op onze mooie bruine ogen als wij zeggen dat wij dé juiste keuze zijn, maar lees de ervaringen van andere bruidsparen of bekijk onze score op The Perfect Wedding.

Overtuigd? Neem dan contact met ons op om te kijken of jullie trouwdatum nog vrij is. Of stuur gewoon een berichtje als jullie toch nog vragen hebben; wij horen graag van jullie!
Bruid creatieve fotografie - Bruidsfotograaf trouwfotografie Brabant Den Bosch Brabant
Het Boscafé: hetboscafe.nl   in Oisterwijk
Landgoed de Rosep: www.rosep.com   in Oisterwijk
Leerfabriek KVL: leerfabriekkvl.nl   in Oisterwijk
Hotel Restaurant Grand Café Meneer Van Eijck: www.meneervaneijck.nl   in Oisterwijk
Hotel de Leijhof: leijhof.nl   in Oisterwijk
750